sunexpress kabin memuru sinavi

Sun express hava yolu şirketi erkek bayan kabin memuru alımına devam ediyor. Ara ara yapılan alımlar ile yeni personeli şirketi sürekli bünyesine katmaya devam ediyor. Son gelen bilgiye göre şirkete yapmis olunan başvurular için ANTALYA BASE Kabin Memurlugu ( Ucus Hostesligi ) basvurularına mail gönderiyor.

Basvuruların Kabin Memurlugu / Ucus Hostlugu pozisyonu icin uygun bulduklarını, ANTALYA SUNEXPRESS MERKEZ OFISINDE gerceklestirilecek olan YABANCI DIL SINAVI'na girmeye davet ediyor

SINAV YERI: SUNEXPRESS MERKEZ OFIS
ADRES: Mehmetçik Mah. Aspendos Bulvari Aspendos Iş Merkezi No. 63 /1 – 2 Topcular Mevkii - ANTALYA
TELEFON : 242 310 26 73
SINAV GUNU VE SINAV SAATI degişiyor

Not: Eger daha once Sunexpress’de Ucus Hostesligi icin mülakat ya da psikolog gorusmesinden olumsuz sonuc alanlara tekrar sınav hakkı vermiyorlar. Bu yönden sınavdan 70 ve üzerine almak başarılı olmak için gerekli.

Herhangi bir sorunuz oldugu takdirde ise 242 310 26 71 - 73 numarali telefondan ve insan kaynakları için aşagıdaki iletişim adresinden temas kurabiliyorsunuz:
Irmak Emlek
SunExpress Airlines
Human Resources
Tel: +90 (242) 310 26 73
Fax: +90 (242) 310 26 44
E-Mail: irmak.emlek@sunexpress.com
www.sunexpress.com

6 yorum:

Fatih dedi ki...

arkadaşlar kabin memurluğu maaşları ne kadar? buna göre katılım göstericem ya da göstermiycem. paylaşırsanız sevinirim...

Adsız dedi ki...

gecmis sinav sorularini bir verinde millet soru gorsun eminim boylesini bir daha goremezler

Adsız dedi ki...

blog sahibinin isine gelmez sorular nasildi sorusu

Adsız dedi ki...

benim psikolog mülakatım olumsuz sonuçlandı çok üzgünüm şuan :(

Adsız dedi ki...

11.02.2016 tarihli antalya ingilizce sinavindan 94 aldim. Ingilizce öğretmeniyim ve Sunexpress in en az 6 sorusunda hata vardı. Zaten bunu kendileri de biliyor ve umurlarinda o kadar değil ki sınav başlangıcında görevli ik dan olan hanım yanlış sorular var diye itiraz etmeyin, zaten biliyoruz iki şık birden işaretleyin dedi. Sinav bitiminde bi yrm saat bekledikten sonra tekrar ayni salona alındık ve sonuçlar yüzümüze söylendi,soylerken de kalanları da söylüyoruzki kendilerini ne kadar gelistirmeleri gerektigini de görsünler dendi. Akabinde boy kilo ölçümü ve yüz yüze olan gorusmelere geçildi. Isminiz okunuyor,siz de ik dan bir mulakatci ile full ingilizce konusuyorsunuz. Eğer 2. Bir yabancı diliniz yoksa işe alım sürecinin ilk faslı bitmiş oluyor. Ben Fransızca da biliyorum, bu sebepten sebebini anlamadığım bir şekilde.Her adayin görüşmesi bitene kadar beklemem söylendi ki bu yaklaşık 2 saat sürdü. Oysa 2.dil için sınava alindigimda alelâde bir odaya 3 kişi konduk, surekli koridordan sesler geldi, başımızda kimse durmadı, kopya çeksek cekerdik ama kimse buna tenezzul etmedi. Sinav sorularinda bu sefer belki 15 hata vardı. Diğer 2 arkadaş rusça dan girdiler ve onlar da aynı dertten sikayetciydiler ama başımızda durmasi gereken ama durmayan ik onların sinavla ılgili sikintilariyla ilgilenmek şöyle dursun neredeyse azarlayacakti onları. Gün bitti 2. 50 tl taksi parası da verilip evin yolu umutla tutuldu.

Heyecanlı bekleyiş, pazartesi günü gelen telefon ile ivme kazandı " yarın 10.30 da psikolog,ik ve kabin muduresiyle olan bir kurulla görüşmeye davet ediyoruz." 9.30 da oradaydım. Görüşme yarim saat sürdü, siz zaten gerginsiniz ama sizi 5 kat daha geriyorlar içeride. Gözünü size dikmiş bakan bir psikolog var. Ben seni umursamam sen kimsinki havasında bir müdüre. Geçerseniz sizin mudureniz olacak..
Ilk 15 dk. Ne yaptin ne ettin neden havacilik vb. Son 15 dakka..psikolog : ben kemer takmak istemiyorum bana taktir hadi.. 6 defa gayet kibar ve sebeplerini açıklar sekilde uyardım. Bana verilen feedback şu..nedenini de sormaliymisim! Ya ben zaten bu işi bilmiyorum ogrenmek istiyorum. Sanki nasa ya astronot aliyolar.avrupa ve amerika da lise mezunu pilot var.yapmayin boyle.Mudure hanim taktı sen lider olmak istiyosun ekip calismasina yatkın değilsin demeye.. daha onceki ekip calismalarimdan bahsettim. 3 kisilik bir ekipte diger iki kadın arkadaşın birbiriyle sıkıntı yaşadığından ve nasıl arabuluculuk yaptigimdan fln. Yok takıldı sen biliyosundur neden problem olduğunu diyor, ya ne alakası var. Isleri bu kizdirmaya calisacaklar dedik, gulduk gectik. Neyse efendim, 1 hafta icinde sonuçları açıklarız dediler ve sepet havası. Eve geldim,sevgili sunex binası bana 200 tl ye mal oldu,2 gün git gel.. dur dedim biraz dinleneyim,saat 3 civarı bir email.. mesleki ve eğitsel donaniminiz bir harika ama başvurular arasindaki degerlendirmeye göre size olumlu yanıt veremiyoruz.
Ama 2.dil tercih sebebiydi hani?
Aradım ik yı dedim bi feedback verin, neymiş hatamız bilelim.. kurumsal agizla gelen cvp : ik olarak ise alim süreçlerinde biyle bir feedback veremiyoruz. E veriyodunuz hatalarla dolu ingilizce sinavindan sonra kalanlara..
Bıktım.

Adsız dedi ki...

Daha önce mülakattan elenenler ingilizce sınavından çok yüksek puan alırsa bir şans daha tanınıyor mu?