AnadoluJet is ilanlari : 2 bin kisiye iş verecek


Anadolujet, 2 bin kişiye iş imkanı fırsatı duyuruldu. Türk Hava Yolları'nın ucuz havayolu şirketi olan Anadolujet hızla büyümekte. Anadolujet İcrasından Sorumlu THY Bölgesel Uçuşlar Başkanı Sami Alan, yeni yurtdışı ve yurtiçi uçuş noktaları sonrasında yıl sonuna kadar uçak sayısını 12'den 18'e çıkaracaklarını söyledi. İç hat uçuşları yapan firma, gözünü şimdi de dış hatlara dikti. Sami Alan, "Frankfurt'tan Adana'ya gidecek yolcumuz Franfurt-İstanbul-Adana yerine Frankfurt-Ankara-Adana'yı tercih edebilsin. Dıştan içe transitlerde de yolcuları biz Ankara'ya aktarabiliriz. Biz şimdi bu üçüncü misyona hazırlanıyoruz." dedi. Toplam 12 yurtdışı noktasına uçmayı hedeflediklerini dile getiren Alan, Lefkoşa ve Şam'a uçmaya başladıklarını bildirdi. Kopenhag, Stockholm, Frankfurt, Düsseldorf, Viyana ve Tahran biletlerinin şu anda satışa açıldığını da dile getirirken, yıl sonuna kadar Amsterdam, Paris, Brüksel ve Köln'e uçacaklarını sözlerine ekledi.

5 yorum:

Majwok dedi ki...

Anadolujet'in websitesine girdim fakat kabin memuru veya başka bir iş ilanına dair bi duyuru yada habere rastlayamadım. Acaba haber henüz taze olduğundan dolayımı yayınlanmadı iş başvuru formu ? Lütfen bilgilendirirmisiniz...

FİGEN dedi ki...

MERHABA BENDE AYNI ŞEKİLDE SİTESİNE GİRMEME RAĞMEN Bİ DUYURU YADA BAŞVURU İLANI GÖREMEDİM THY SAYFASINDA DA YOK.NEREDEN BAŞVURU YAPILABİLİR ?

Majwok dedi ki...

FİGEN sanırım şimdilik "jetgenc" bölümüne girip cv ' ni bırakabiliyorsun..Henüz kabin memuru veya başka bir dalda alım olacağı resmi olarak duyurulmamış..Ama hazırlanıyor olabilirler..:)

FİGEN dedi ki...

iyi de o üniversite öğrencileri için geçerli diye sanıyordum ne yapalım sanırım oraya da kayıt olacağız.İşin en kötü tarafı nedir biliyor msn majwok ben thy cabin memurluğu içinde başvurdum mülakatlarına katıldım mükemmel geçtiğini düşündğm işlem olumsuz sonuçlandı
sanırım çok istememe rağmen hayalimi gerçekleştiremeyeceğim :(

Majwok dedi ki...

ah canım ya çok üzüldüm..inşallah bir gün olur merak etme..hayırlısı neyse o olsun senin için..evet doğru biliyorsun..25 yaş altı için o bölüm..ama başka başvurabileceğimiz yer yok maalesef..bu Anadolu Jet firmasını anlamış değilim zaten..THY ye bağlı bir şirket, ayrı gibi duruyor fakat alımlarını THY yapıyor..bununla ilgili de hiçbir duyuru yok..sanırım şirket kendi bünyesinde kadrosunu oluşturuyor..