Emirates Havayolu 4 bin kisi alacak

Yıl içinde 4 bin kişiyi işe alacak olan ortadogunun ve doğu avrupanın en büyük ve kaliteli havayolu şirketi olan Emirates, Türkiye'de İstanbul ve İzmir'de görüşecek.

Yetmiş ülkede 115'in üzerinde noktaya uçan şirket Emirates , ekibini genişletmeye devam ediyor. Bu yıl dünya çapında 4 bin kabin memuru istihdam edecek olan şirket, işe alım için 24 Mart'ta İstanbul'da ve 30 Mart'ta İzmir'de görüşme günleri düzenleyecek. Başvuru yapacak adayların en az 21 yaşında olmalarını şart koşan şirket yetkilileri, açık fikirli, yardımsever, cana yakın ve hizmet odaklı olan adaylara öncelik veriyor. Ayrıca görüşmeye katılacaklardan İngilizce özgeçmişlerini ve birer fotoğraflarını getirmeleri de isteniyor.

Çalışma şartları anlatılacak:

130'dan fazla ülkeden, 14 binin üzerinde uçuş görevlisinden oluşan ekibiyle uçaklarında çeşitli uçuş hizmetleri sunan Emirates, görüşme günlerinde adaylara hayallerindeki iş ve Dubai'de yaşam hakkında bilgi edinme olanağı sunacak. Belirlenen iki gün boyunca, kadın ve erkek adaylar Emirates'in işe alım ekibiyle görüşerek şirket hakkında ve yurtdışında çalışma konusunda bilgi edinme imkanı bulacak. Adayların iş görüşmesi için netten kaydolması gerekiyor.

Hiç yorum yok: